![Ευχές για Καλές Γιορτές !](https://www.nymfasia.gr/wp-content/uploads/2022/10/tree-444x700.jpg)
Το διοικητικό συμβούλιο του Εκπολιτιστικού Συλλόγου των απανταχού Νυμφάσιων “Η ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΣ”, εύχεται στα μέλη, στους φίλους και στους απανταχού Νυμφασίους Καλές Γιορτές, Χρόνια Πολλά – Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένος ο Καινούργιος Χρόνος 2017
“Μαζί με τις Θερμές Ευχές μας, σας περιμένουμε στις κοπές των Πρωτοχρονιάτικων πιτών του Συλλόγου μας, που θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα και στην Νυμφασία.
![](https://www.nymfasia.gr/wp-content/uploads/2016/12/tree-444x800.jpg)
Φωτό Φιλιώ Κουντάνη