![Μήνας αναμνήσεων της Φορτούνας: Πριν σαράντα και κάτι… (5)](https://www.nymfasia.gr/wp-content/uploads/2022/10/fortouna5.jpg)
ΑΝΑΠΟΛΩΝΤΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ:
Η φωτογραφία δεν είναι τίποτα άλλο παρά η ανάγκη μας να παγιδεύσουμε τον χρόνο. Ξεφυλλίζοντας παλιές φωτογραφίες είναι σαν να ξαναζούμε τα γεγονότα. Όλα αυτά τα «κλίκ» έχουν κάποιο ιδιαίτερο νόημα για εμάς…
Πάνω σειρά: Νίκος Ηλιόπουλος, Πάνος Κουντάνης, Αγγελής Πετρόπουλος, Γεώργιος Μπασούκος, Κυριάκος Παναγόπουλος, Βασίλης. Α.Παλούκος, Γιάννης Παλούκος, Νικολής Κοκκινασίδης, Βασίλης Κεφάλας
Κάτω σειρά: Μιχάλης Βλαβιανός, Βασίλης Αρβανίτης, Τάσος Κέννος, Δημήτρης Κεφάλας, Μάριος Καρατασάκης, Ανδρέας Δημητρόπουλος, Βασίλης Παναγόπουλος.