![](https://www.nymfasia.gr/wp-content/uploads/2022/11/34-1140x700.jpg)
Με μια πορεία-γιορτή για την προώθηση του ποδηλάτου ως μέσου μετακίνησης δεκάδες παιδιά πραγματοποίησαν και φέτος την ποδηλατοδρομία που διοργανώθηκε στις 16 Αυγούστου από τον Σύλλογο του χωριού μας ‘Αγία Τριάς’.
Η ποδηλατοδρομία ξεκίνησε από την πρώτη είσοδο του χωριού μας με ολοκλήρωσή της την κεντρική μας πλατεία. Μια πανέμορφη απογευματινή βόλτα η οποία γέμισε τους δρόμους της Νυμφασίας με πολύ κέφι και χρωματιστά ποδήλατα.
Να ευχηθούμε και του χρόνου !!!