![Σύλλογος Νυμφασίας «Η Αγία Τριάς»](https://www.nymfasia.gr/wp-content/uploads/2022/09/logo-george1.jpg)
Αγαπητοί Συμπατριώτες, απανταχού της γης, Νυμφάσιοι! Χρόνια Πολλά και Ευλογημένα! Η νίκη επί του θανάτου και η Ανάσταση εκ νεκρών του Χριστού μας, αποτελεί την εγγύηση και της δικής μας αναστάσεως! Και η προσδοκία μας αυτή δίνει νόημα στην επίγεια ζωή μας! Δίνει σκοπό στην ύπαρξή μας και καταξιώνει τον προσωπικό και συλλογικό αγώνα μας! Η χριστιανική μας ελπίδα επεκτείνεται και πέρα από την παρούσα, πρόσκαιρη, ζωή, στην αιωνιότητα!
Αγαπητοί Συμπατριώτες! Ευχόμαστε, ολόθερμα κι ολόψυχα, όπως το Φώς της Αναστάσεως και η παρουσία του Αναστάντος Χριστού να πλημμυρίζει την ζωή μας και να μας γεμίζει χαρά! Αδελφοί μας Νυμφάσιοι! Αληθώς Ανέστη ο Κύριος!
Το Δ.Σ. του Συλλόγου