![](https://www.nymfasia.gr/wp-content/uploads/2023/06/wedding-1140x700.jpg)
Ο Παναγιώτης Μπούρης του Θεόδωρου και της Ελένης και η Αναστασία Καγκιλέρη, τέλεσαν τον γάμο τους το Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 στο Παρεκκλήσιο της Αγίας Λυδίας στο Αίγιο. Τους ευχόμαστε βίον ανθόσπαρτων.
Ο Παναγιώτης Μπούρης του Θεόδωρου και της Ελένης και η Αναστασία Καγκιλέρη, τέλεσαν τον γάμο τους το Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 στο Παρεκκλήσιο της Αγίας Λυδίας στο Αίγιο. Τους ευχόμαστε βίον ανθόσπαρτων.